Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Witam na blogu o sztuce zdobniczej!

Ciekawostki o sztuce zdobniczej

:: sztuka-zdobnicza ::

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar

Witam na blogu o sztuce zdobniczej!

Sztuka zdobienia jest stara jak świat, a na pewno tak jak ludzie. Człowiek ma wrodzone poczucie piękna (zazwyczaj :)) i to jest siłą napędzającą rozwój sztuki zdobniczej. W czasach, w których nie było tak zaawansowanej technologii jak dzisiaj, ozdoby wykonywano ręcznie - często były to bardzo proste, nieskomplikowane przedmioty, takie jak przedziurawione muszelki, miękkie kamienie a także przedmioty z miękkich metali, takich jak złoto.
Balance of Time
W naszych czasach, w dobie ogromnego postępu technologicznego biżuteria i inne ozdoby są wykonywane z niesamowitą precyzją - często w bardzo szybkim czasie ze względu na produkcję taśmową. Niemniej przyznamy, że najlepszą ozdobą są przedmioty ręcznie wykonane przez artystę, albo nas samych. Biżuteria hand made cieszy się ogromną popularnością. Podobnie ma się rzecz z różnymi rodzajami dekorowania przedmiotów, np. techniką decoupage, postarzanie shabby chic czy dekoracyjne malowanie powierzchni. Blogów poświęconych technikom zdobniczym nie trzeba długo szukać - jest ich całe mnóstwo - znajdziemy na nich ogrom zdjęć wykonanych pięknych ozdób. W miarę rozwoju polskiego internetu coraz więcej też mamy kursów, ukazujących jak krok po kroku wykonywać ciekawe ozdoby. Nic tylko siadać i się uczyć!


Głosuj (0)
10:48:09 28/12/2012 [Powrót] Komentuj